Poniżej prezentujemy tylko przykładowe bramy. Najlepiej skontaktować się z nami i na spotkaniu  pomożemy w wyborze. Zawsze się staramy by klient był zadowolony.

Bramy Segmentowe

Bramy segmentowe, to najczęściej stosowane rozwiązanie w celu zamknięcia garażu. Pozwalają na szczelne i ciepłe odizolowanie pomieszczenia. Dzięki szerokiej kolorystyce i wzorom paneli stosowanych do produkcji bram, z powodzeniem stają się ozdobą budynku. wyposażenie dodatkowe jak napęd automatyczny, fotokomurki czy dodatkowe rygle, znacząco zwiększają nasz komfort
Zadzwoń!

Grafiki techniczne

Rodzaje bram segmentowych

Grafiki techniczne

Bramy uchylne


Brama uchylna jest alternatywą dla bram segmentowych. Ze względu na swoją specyfikę uchylania i montażu, ma swoje wady ale i zalety. Jest to brama do pomieszczeń w których nie wymagamy zbytniej izolacji termicznej.
Zadzwoń!

Rodzaje bram uchylnych

Bramy przemysłowe


Bramy przemysłowe to bardzo szerokie pojęcie. Jest wiele zastosowań dla tego rodzaju przegrody. Od bram zewnętrznych segmentowych w magazynach, halach, warsztatach czy myjniach samochodowych do przegród miedzy działami produkcyjnymi czy bramami przesuwnymi w hangarach.
Zadzwoń!

Rodzaje bram przemysłowych segmentowych

Bramy przemysłowe przesuwne


Rodzaje bram przemysłowych przesuwnych

Bramy przemysłowe roletowe


Rodzaje bram przemysłowych roletowych