Poniżej prezentujemy tylko przykładowe okna PCV, aluminiowe i drewniane. Najlepiej skontaktować się z nami i na spotkaniu pokażemy najnowsze katalogi oraz pomożemy w wyborze. Zawsze staramy się by klient był zadowolony.

Okna PCV


Profile PCV z których produkowane są dzisiejsze okna, gwarantują użytkownikom, bardzo duży komfort. Dzięki najnowszym rozwiązaniom bardzo skutecznie izolują nas od świata zewnętrznego gwarantując ciepło, ciszę i łatwość w utrzymaniu. Dobrze dobrane i zamontowane okna z PCV, zabezpieczą nasz dom i nasz spokój.
Zadzwoń!
Okna aluminiowe


Okna i drzwi wykonane z aluminium cechuje bardzo wysoka trwałość. Dzięki najnowocześniejszym rozwiązaniom technologicznym, możemy wykonywać okna aluminiowe również do nowoczesnych domów jednorodzinnych a nie jak bywało dotychczas w dużych inwestycjach. Bardzo dobre parametry izolacyjne często wybierane są przez inwestorów budujących innowacyjne domy pasywne. Stosując profile aluminiowe mamy możliwość skonstruowania bardzo dużych przeszkleń, nowoczesnych rozwiązań w drzwiach wejściowych czy tarasowych nie pomijając ogrodów zimowych. W swojej ofercie posiadamy takie marki jak: Schuko, Aluprof, Aliplast, Ponzio


Zadzwoń!

Okna drewniane


Drewno to najbardziej tradycyjny z materiałów używanych w budownictwie. Ze względu na swoją naturalność, wybierany jest przez klientów ceniących sobie jakość wykonania i ekskluzywność produktu. Drewno dzięki swojej łatwości w obróbce, pozwala zrobić niemal wszystko, a zastosowanie odpowiednich lakierów pozwala wydobyć niepowtarzalność materiału. Nowoczesne technologie gwarantują że okna drewniane będą bardzo ciepłe i sprawne. Ale o ich żywotność trzeba będzie zadbać.
Zadzwoń!