Poniżej prezentujemy tylko przykładowe rolety i żaluzje. Najlepiej skontaktować się z nami i na spotkaniu pokażemy najnowsze katalogi oraz pomożemy w wyborze. Zawsze staramy się by klient był zadowolony.

Rolety Nadstawne


Jest to roleta montowana wraz z oknem jako jedna konstrukcja w otworze okiennym. Skrzynka rolety wykonana jest z komorowego PCV ocieplonego od strony wewnętrznej styropianem. Jest kilka modeli rolety nadstawnej. Najczęściej płaszcz rolety wykonany jest z aluminium i występuje w szerokiej gamie kolorystycznej.
Zadzwoń!

Rolety zewnętrzne elewacyjne


Podstawowy system rolet, montowany na zewnątrz na elewacji. W ofercie posiadamy kilka wzorów skrzynek roletowych oraz szeroki wybór kolorów.
Zadzwoń!

Żaluzje fasadowe


System który dzięki swojej estetyce i bardzo efektywnemu sposobowi dozowania ilości światła, wpadającego do pomieszczeń, zyskuje coraz więcej zwolenników. Kasety w które chowają się lamelki żaluzji oraz zamontowane są napędy, mogą być montowane pod ociepleniem lub na elewacji, co pozwala na montaż żaluzji również w istniejących już budynkach.
Zadzwoń!

Rolety zewnętrzne podtynkowe


Najczęściej stosowany system rolet w nowym budownictwie. Dzięki montażowi rolety na zewnątrz muru i możliwości schowania skrzynki pod ociepleniem jest to najbardziej efektywny sposób na odizolowanie "strefy rolety" przed przemarzaniem.
Zadzwoń!