Veka Balance NL to nowatorski system okienny, który został zaprojektowany z myślą o potrzebach rynku holenderskiego, na którym już od lat priorytetem jest energooszczędność i ekologia. Okna Veka Balance to połączenie doskonałej termoizolacyjności ze zwiększoną troską o ochronę środowiska. Profile okienne zastosowane w tym systemie nie tylko pozwalają ograniczyć emisję CO2 do atmosfery, ale także niemal w 100% nadają się do recyklingu. Ciepło, oszczędnie i ekologicznie – tak buduje się po holendersku.

Konstrukcja profili Veka Balance NL niezwykle skutecznie ogranicza straty ciepła. Siedmiokomorowa rama i sześciokomorowy profil skrzydła. Głębokość zabudowy 116 mm z możliwością montażu pakietów szybowych o grubości od 24 mm do 52 mm to solidne rozwiązanie, które pozwala zatrzymać jak najwięcej energii cieplnej w budynku. Okna osiągają doskonały współczynnik przenikalności cieplnej do 0,70 W / (m²K). W praktyce przynosi to duże oszczędności związane z redukcją kosztów ogrzewania, co wpisuje się w holenderski styl myślenia o nowoczesnym budownictwie. Bardzo dobra izolacyjność okien Veka Balance NL polega nie tylko na ochronie przed stratami ciepła. Konstrukcja profili z podwójnym systemem uszczelniania równie skutecznie chroni też przed wszelkimi negatywnymi czynnikami atmosferycznymi, jak wiatr, wilgoć, niskie i wysokie temperatury. Zastosowane uszczelki stanowią barierę dla hałasu i przeciągów, a także uniemożliwiają skraplanie się pary wodnej po wewnętrznej stronie okien.

System okienny Veka Balance NL gwarantuje trwałość i dużą wytrzymałość na lata. Doskonałe właściwości materiałowe połączone z zastosowaniem sprawdzonych rozwiązań decydują o solidności okien Veka Balance NL, które, odpowiednio zamontowane, przez długi czas będą niezawodnie wywiązywać się ze swoich funkcji. W systemie tym połączono nowatorskie elementy z tymi, które sprawdzają się już od dziesięcioleci, jak stalowe wzmocnienia zapewniające odpowiednią statykę i sztywność.

Dla Holendrów zrównoważona produkcja i ekologiczny wymiar budownictwa to sprawy pierwszej wagi. Profile okien Veka Balance NL powstają w sposób przyjazny środowisku, a także w 100% podlegają recyklingowi. Skutecznie ograniczając emisję gazów cieplarnianych do atmosfery, system ten to rozwiązanie dla tych, którzy myślą odpowiedzialnie.

Okna Veka Balance NL to nie tylko solidna izolacja i stabilność, ale też piękno korespondujące z prostotą, a zarazem elegancją nowoczesnej architektury. Klasyczny kształt ramy z lekko zaokrąglonymi krawędziami to uniwersalne i bezpretensjonalne rozwiązanie do każdego typu architektury. Okna Veka Balance dostępne są w wielu wariantach kolorystycznych. Oprócz standardowej bieli i okleiny dekoracyjnej występują w kolorze kremowym Ral 9001. Istnieje możliwość wyboru wariantu charakterystycznego dla holenderskiego budownictwa - z innym kolorem ram i innym kolorem skrzydeł. System daje też możliwość konstruowania okien i drzwi otwieranych na zewnątrz.

Masz jakieś pytania, potrzebujesz wyceny? Napisz do nas! Chętnie pomożemy!
  Wysokość skrzydła

  Wysokość ramy

  Głębokość zabudowy

  Obicie


  84mm

  87mm

  116mm

  Roto NT


  Liczba komór

  Ug - współczynnik przenikania ciepła szyby

  Uw - współczynnik przenikania ciepła okna

  Gwarancja


  7

  0,5[W/m2K]

  0,84[W/m2K]

  5 lat