Veka Basic MD to przyjazne w użytkowaniu okna, wychodzące naprzeciw oczekiwaniom tych, dla których komfort i estetyka są równie ważne, co oszczędności. Okna Veka Basic MD należą do rozwiązań najnowszej generacji, wpisujących się w ideę komfortowego i bezpiecznego domu. Gwarantują ochronę na kilku poziomach: przed hałasem, przed stratami ciepła, a pośrednio przed dodatkowymi wydatkami związanymi z ogrzewaniem. Okna Veka Basic MD to system prosty, a zarazem niezwykle skutecznie wywiązujący się ze swojego podstawowego zadania, jakim jest izolacja termiczna i akustyczna.

Veka Basic MD bazuje na pięciokomorowym profilu klasy A o optymalnej grubości 70 mm. Wyspecjalizowane rozwiązanie, jakim jest trzypoziomowe uszczelnienie, pozwala na ochronę przed hałasem i ubytkami energii cieplnej na wysokim poziomie nawet w swojej wersji podstawowej. Wyposażenie okien w dodatkowe rozwiązania pozwoli na izolację na jeszcze wyższym poziomie.

Veka Basic MD to inwestycja na lata, bo zastosowana konstrukcja gwarantuje niezawodność i stabilność przez cały okres użytkowania. Profile okienne są odporne na uszkodzenia, działanie czynników mechanicznych i zmiany temperatury. Wzmocnienia stalowe VEKA zapewniają oknom bezpieczeństwo i sprawiają, że długo wywiązują się ze swoich funkcji.

Delikatnie zaokrąglone kontury okien Veka Basic MD dodają obiektom i pomieszczeniom ponadczasowej elegancji. Ponad 50 wariantów kolorystycznych pozwala na dobranie ich do każdej koncepcji architektonicznej. Możliwy jest wybór innej oleiny okna wewnątrz i zewnątrz budynku, dzięki Qczemu okna harmonijnie wpisują się w styl każdego budynku i każdego pomieszczenia.

Profile dostępne w 55 kolorach!


Wysokość skrzydła

Wysokość ramy

Głębokość zabudowy

Obicie


80mm

84mm

70mm

Roto NT


Liczba komór

Ug - współczynnik przenikania ciepła szyby

Uw - współczynnik przenikania ciepła okna

Gwarancja


5

1,1[W/m2K]

1,3[W/m2K]

5 lat

 

Masz jakieś pytania, potrzebujesz wyceny? Napisz do nas! Chętnie pomożemy!